Magasépítési Műszaki Ellenőr - Szeged

Céh zrt. - Szeged
új ajánlat (14/05/2024)

munkaköri leírás

A magasépítési projekt magasépítés szakági műszaki ellenőrzéseközreműködés projektmenedzseri feladatokbanműszaki tartalmak folyamatos ellenőrzése, javaslatok tétele nem megfelelőségek kezelésére, hibajavításokrakapcsolat tartása a társ szakági kollégákkal, kivitelezőkkel, megrendelővelkivitelezés közbeni műszaki változások szakmai- és költségkontrolljatervek véleményezése, árbecslések készítésemegbeszélések, szakági koordinációkon való részvétel, azok dokumentálása részvétel műszaki kérdések megoldásábanrészvétel szakági egyeztetésekenstabil csapat, jó hangulatú közösségegyedülálló tapasztalat szerzése nagyberuházásonprofesszionális környezetversenyképes jövedelemfolyamatos szakmai fejlődés melletti önállóságszakirányú mérnöki felsőfokú végzettség3-5 éves gyakorlat építőipari műszaki ellenőrzésbenérvényes műszaki ellenőri jogosultságszegedi munkavégzéskiváló problémamegoldó, kommunikációs és együttműködési készségképesség önálló, felelős munkavégzésreszakmai szoftverek felhasználói ismeretegépkocsivezetői jogosítványtapasztalat ipari projektekbentervezői tapasztalatkivitelezői tapasztalat