Építészmérnök Tervező

Peka bau 2000 kft. - Miskolc
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Építési engedélyezési és kiviteli tervek készítésetervezési dokumentációk elkészítésetervezéshez szükséges adatok beszerzése, helyszíni adatgyűjtéskapcsolattartás szakági tervezőkkel és szakhatóságokkalkreativitás használata munkád soránképes vagy önálló munkavégzésre, de szívesen dolgozol csapatban isRészvétel a tervezés kezdeti szakaszától, koncepciótól a kiviteli tervekigSzakmai fejlődési lehetőségKiváló csapatStabil vállalati háttér, versenyképes fizetésMobiltelefon, utazás támogatásaÉpítészmérnök, építőmérnök vagy technikumi végzettségArchiCad program ismerete 2D, 3DMicrosoft MS Office programok ismerete Microsoft Excel, WordKépszerkesztő programok ismerete pl.:
Photoshop, Gimpshop, stb.Pályakezdőket, valamint tapasztalattal rendelkezőket is szívesen várunkAngol vagy német nyelvtudás előnyt jelentAngol nyelvtudásB kategóriás jogosítvány