Építész Projektvezető

Medicover egészségközpont zrt. - Budapest
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Egészségügyi fitnesz, iroda és egyéb épületek tervezési és kivitelezési feladatainak ellátása és felügyeleteIngatlan projektek munkálatainak előkészítéseMeglévő kivitelező, tervező, beruházó partnereinkkel való folyamatos kapcsolattartásProjektek pénzügyi és műszaki ütemtervének elkészítése, felügyelete, betartatásaBeszerzéseknél műszaki tanácsadás, költségvetési kiírások elkészítésében való részvétel, ajánlatok bekérése, tendereken való részvételKapcsolattartás szakági tervezőkkel és hatóságokkalSzakági alvállalkozó tervezők munkájának és beosztott építész tervezők munkájának összehangolásaFelelős a tervezett épületek építészeti minőségéért, szerződésszerű, határidőben történő minőségi teljesítéséértStabil munkahely Magyarország vezető magánegészségügyi ellátójánálKihívásokkal teli, felelős szakmai munkaFolyamatos fejlődési lehetőségEgészségbiztosítási csomagMunkavállalói kedvezmények optika, Patika, fitnessÉpítészmérnöki diplomaLegalább 3-5 év munkatapasztalat a versenyszférában, tervezés/kivitelezésben lehetőleg megrendelői projektmenedzsmentben Minimum 2 év releváns projektvezetői tapasztalatA kivitelezés bonyolításában, irányításában, tervezésben szerzett tapasztalatMagas szintű MS Office ismeretekTervezői Programok ismerete AutoCAD/Archicad programban való jártasságPontos, precíz, önálló munkavégzés, jó kommunikációs készségKreativitás, jó probléma és feladatmegoldó képesség, elhivatottságEngedélyezési eljárásokban, hatósági ügyintézésben szerzett gyakorlatHazai jogszabályok és szabványi környezet átfogó ismereteUtazási hajlandóság, B kategóriás jogosítvány