Építésvezető

Natural power energetikai zrt. - Budapest
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Munkák helyszíni irányítása, ütemterv szerinti vezetéseÜtemtervek készítése, határidők betartása és betartatásaAlvállalkozók munkájának irányítása, ellenőrzése folyamatos munkavégzés feltételeinek biztosításaKapcsolattartás a megrendelővel, műszaki ellenőrökkel, alvállalkozókkalMunkavédelmi és az egészségügyi előírások betartatásaHatósági előírások és minőségi követelmények betartásának biztosítása, ellenőrzéseRészvétel a megvalósult munkák átadásában, megvalósulási dokumentációk összeállításábanCégünk elsősorban a megújuló energia piacon tevékenykedik, naperőművek teljeskörű kivitelezését vállaljuk, a tereprendezéstől a bekapcsolásig. Értékrendünkben kiemelt helyen áll a minőségi munka iránti elkötelezettség, ezen attitűddel rendelkező munkatársat keresünk építésvezető munkakörben akárazonnal munkakezdéssel. Szakirányú végzettségGenerálkivitelezésbenmélyépítésbenszerzettgyakorlat 2 évÉpítésvezetői/művezetői tapasztalat 1 évB kategóriás jogosítványÖnálló munkavégzésSzámítógépes alapismeretekNaperőműben szerzett tapasztalt