Épületvillamossági Építésvezető Generálkivitelezés

Grabarics kft. - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Szakági építésvezetőként változatos, nagy kihívást jelentő építési projektek megvalósításán fog dolgozni, a műszaki team tagjaként. Tennivalók:
Alvállalkozók, beszállítók kiválasztása, versenyeztetés, szerződéskötések előkészítésemunkák elindítása, folyamatos nyomonkövetése, alvállalkozók helyszíni ellenőrzése, munkák átvételemegrendelői szerződésekben foglaltak teljesítésének felügyeletekapcsolattartás a megrendelő villamos megbízottjaival tervező, műszaki ellenőrmennyiségi felmérések készítése, kiviteli és tender tervek műszaki tartalmának felülvizsgálata, alternatív megoldások kidolgozásaegyéb villamos szakmérnöki feladatok ellátása. A közvetlen felettese a szakági területi igazgató lesz. MUNKAIDŐ:
Hétfőtől csütörtökig 07.00-től 16.30-ig, pénteken 14.00 óráig. MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Cégünk országos kivitelezésű cég, így projektjeink országos vállalásúak. A helyszín a projektjeinkkel változik, csak akkor jelentkezzen, ha nem jelent gondot az utazás!havi bruttó személyi alapbér 900.000 Ft – 1.150.000 Ft között szakmai tapasztalat függvényében.Céges gépjármű a próbaidőt követően addig költségtérítéslaptop, telefon, minőségi munkavédelmi felszerelés300.000 Ft/év értékben egészségbiztosítási csomag a próbaidőt követőenprojektbónusz az éves fizetés 10-40 %-apénteken 14.00 óráig tartó munkaidőévenként +1 extra szabadnaptöbbnapos alap- illetve posztraképzés a beilleszkedéshezrendszeres céges képzésekremek csapatépítő élményekkiszámítható jövő, biztonságvillamosmérnöki diplomaminimum 3-5 év generálkivitelezésben szerzett szakmai tapasztalatalapos szoftver ismeret - Microsoft Word, ExcelB kategóriás vezetői engedély és utazási hajlandóságérvényes felelős műszaki vezetői jogosultság MV-ÉVtársalgási szintű angol nyelvismeret