Építésvezető

Gádor stílusépítő építőipari és szolgáltató kft. - Nyíregyháza
új ajánlat (29/06/2024)

munkaköri leírás

A GÁDOR STÍLUSÉPÍTŐ Építőipari és Szolgáltató Kft. győri építőipari fővállalkozói és generál kivitelezői tevékenységet végző vállalatunk, építőipari tevékenységre elhivatott, kiváló minőségi munkára elkötelezett munkavállalóknak kínál munkalehetőséget
ÉPÍTÉSVEZETŐ
Pozícióban.
FELADATOK:

Projektek előkészítése, anyagigények kiszámolása, megrendelések előkészítése
Projektirányítás azelőkészítés és kivitelezés során
Kapcsolattartás, műszaki egyeztetés a megrendelő és alvállalkozók képviselőivel
Projektek műszaki lezárása, átadási dokumentációk előkészítése
Szerződéses és megvalósult műszaki tartalom követése, tervekben foglaltak betartása
Építési napló, e-napló készítése, kezelése
A munkafolyamatok szakmai, minőségi, munkavédelmi betartása és betartatása, irányítása.
ELVÁRÁSOK:

Szakirányú végzettség (építő/építészmérnök, technikum vagy egyetem)
Felelős műszaki vezető végzettség előnyt jelent
Releváns szakmai gyakorlat
Megbízható Word Excel ismeretek
Precizitás, megbízhatóság
Jó kommunikációs készség
Önálló munkavégzés
B kategóriás jogosítvány
AMIT NYÚJTUNK:

Karrierlehetőség
Magas színvonalú munkakörülmények
Versenyképes javadalmazás
Fiatal, dinamikus csapat
Céges mobiltelefon és laptop
Céges gépjármű használat
Munkavégzés helye:
elsősorban Győr