Építésvezető Mérnök

Most-épker kft. - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Feladatok, amelyek Rád várnak:
Az építési feladat végrehajtásának, a kivitelezésnek vezetése, menedzseléseÜtemterv, pénzügyi ütemezések készítése és ezek betartatásaKapcsolattartás alvállalkozókkal, megrendelővel, szakági tervezőkkel, műszaki ellenőrrel, beszállítókkal, szakhatóságokkal és más szervekkelAnyagrendelések, eszközök, emberi erőforrások koordinálásaÉpítési megbeszéléseken való aktív részvétel és közreműködésAlvállalkozók helyszíni közvetlen irányítása, ellenőrzéseMűszaki, munkavédelmi és minőségi előírások, szerződésben vállalt egyéb kötelezettségek betartása és betartatása az alvállalkozókkalÉpítész, gépész, villamos és egyéb szakipari munkák koordinálása,Szerződésszerű és megfelelően magas szintű műszaki tartalom biztosítása,Projekt-dokumentálásban való részvételAmit nyújtani tudunk:
Megállapodás szerinti, korrekt bérezést Szakmai kihívást jelentő, változatos, felelősségteljes feladatokatEgymásra odafigyelő csapatot és csapatmunkátRugalmasságot szabadidő tekintetében ha valakinek fontos magánjellegű elfoglaltsága akad, támogatjukA munkavégzés helye:
Budapesti és vidéki projekthelyszínekA munkakör betöltéséhez elengedhetetlen:
Felsőfokú építőipari végzettségMinimum 3 év építésvezetői szakmai tapasztalatNagyfokú önállóság, proaktivitás =>
„Old meg” attitűdKözvetlen, nyitott, kommunikatív személyiségTe vagy az ideális jelölt, amennyiben az előzőek mellett:
Kellő magabiztossággal képviseled a cég érdekeitMegbízhatóan, felelősségteljesen és igényesen dolgozolTapasztaltan vezeted az E-építési naplótTudsz rendszerben gondolkozniRendelkezel „B” kategóriás jogosítvánnyalMagabiztosan használod a MS Office-tElőny:
Több éves, kivitelezésben szerzett munkatapasztalattal bírszÉrvényes felelős műszaki vezetői jogosultsággal rendelkezelIsmered az AutoCAD tervezői programot, BIM technológiátKommunikációs szintű angol, német vagy orosz nyelvtudással rendelkezel