Építésvezető Épületvillamos Szakág

Vilati szerelő zrt. - Budapest
új ajánlat (03/07/2024)

munkaköri leírás

Építéshelyszín operatív vezetéseAlvállalkozók tevékenységének irányítása, ellenőrzéseBeérkezett anyagok mennyiségi és minőségi átvételeKivitelezési ütemterv figyelése, ellenőrzéseMunkabiztonsági előírások felügyelete, betartásának biztosítása Építési napló vezetéseA generálkivitelező építésvezetőjével és műszaki ellenőrével való együttműködésHasználatbavételi eljárás ismerete, abban való aktív részvételSzéleskörű, versenyképes javadalmazási csomag és stabil, hosszú távú munkalehetőségFolyamatos szakmai fejlődés és továbbképzési lehetőségEszközök:
biztosítjuk a munkavégzéshez szükséges eszközöket Számodra, dolgozz akár építési területen munkavédelmi felszerelés, munkaruha és munkacipő, akár a Székházban notebook, céges telefon. Vízautomaták, ingyenes kávé és tea:
többféle kávé, tea közül tudsz szabadon választani.Rendezvények és csapatépítők:
támogatjuk a rendszeres csapatépítéseket, havonta tematikus napokat tartunk pl. palacsinta, lángos és fagylalt napok és negyedévente együtt kapcsolódunk ki és ünnepeljük meg a sikereinket.Sport és kikapcsolódás:
ingyenes fitneszterem, pétanque pálya, valamint kerékpártároló és kölcsönző a Székházban.Egészségmegőrzés:
ingyenes céges masszázs és házorvosi szolgáltatás, céges szűrőprogramok, Jókai-dental partnerkártya és szemüveg vásárlási támogatás.Középfokú szakirányú végzettséggel rendelkezelVillamosenergia elosztási ismereteid vannakIsmered a kivitelezéshez használt villamossági anyagokatÉpítőipari kivitelezési irodaház, csarnok, ipari létesítmények területen szerzett vezetői munkatapasztalatod vanWord, Excel ismeretekkel rendelkezelPrecizitás, megbízhatóság jellemezJó szervezőkészséged vanHatározott, magabiztos a fellépésedKépes van az önálló munkavégzésreB kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel