Szerelésvezető - Építésvezető Épületvillamosság

Dnb tervező és kivitelező kft - Budapest
új ajánlat (03/07/2024)

munkaköri leírás

Épületvillamossági projektek tervezésével és kivitelezésével foglalkozunk, FITOUT kivitelezési projekteket végzünk megbízóinknak. 21 éves szakmai tapasztalattal rendelkezünk.Kivitelezési üzletágunk keresi szerelésvezető / építésvezető munkatársát, aki képviseli cégünket a munkaterületeken és összefogja az alvállalkozóink tevékenységét.Budapest és vonzáskörzetében dolgozunk és változatos munkát kínálunk:
A munkaterületen Te fogod képviselni a céget, kapcsolatot tartasz az alvállalkozókkal, projektvezetővel, a megrendelő építésvezetőjével, összehangolod az anyagrendeléseket és a minőségi munkák határidőre történő befejezését is kontrollálod.Fő feladataid lesznek ebben a munkakörben:
Helyszíni felmérések ajánlatokhozAlvállalkozók felügyelete hatékonyság, minőség, létszámMinőségi munkavégzés biztosításaHatáridők betartatásaNaplóvezetésTervek felülvizsgálataAnyagrendelések összeállításaKooperációkon részvételKapcsolattartás megbízó építésvezetőjévelMegvalósítási tervek előkészítéseAmit mi biztosítunk neked betanulási időszakot, mentort az első időszakban, a későbbiekben pedig igényed szerinti szakmai támogatást, személyes fejlődési lehetőséget, rendszeres szakmai továbbképzésekkel, cégautót és a munkádhoz szükséges technikai eszközöket. Jól elvégzett munkád alapján előre lépésre is lesz lehetőséged.Akkor vagy az ideális jelöltünk, ha szeretsz és tudsz önállóan döntéseket hozni, irányítani, gyorsan kezeled a felmerült problémákat, megoldásokban gondolkodsz, betartod a szabályokat és dinamikus lendületes személyiség vagy.Szükséged lesz:
B kategóriás jogosítványra, villanyszerelői szakmai végzettségre, ezen kívül villanyszerelői szakmai tapasztalatra 1-3 év. Nagy előny, ha van vezetői jártasságod. Végül a határozottság és jó kommunikációs képesség is alap követelmény.Előnyben vagy a többi jelentkezővel szemben, ha dolgoztál épületvillamos fit-out kivitelezésben üzleti, irodai környezet, vettél részt kooperációkon, gyorsan átlátod a szakági terveket is.Elsősorban Budapesten, vagy vonzáskörzetében található lakóhely előnyt jelent.