Enterprise Architect

4ig nyrt. - Budapest
30+ napja (13/05/2024)

munkaköri leírás

Ügyfél üzleti igényeinek felmérésében való részvétel, meglévő eljárások, felhasználói követelmények elemzése
Üzleti igényhez tartozó technikai funkciók, átfogó IT folyamatok megtervezése, az érintett rendszereken átívelően
Komplex rendszer rendszertervezési munkafolyamat végrehajtása, a rendszerelemzési munkafolyamat ellenőrzése
Az informatikai követelmények meghatározása, rendszerszintű követelményspecifikációk elkészítése és az egyéb dokumentációk összhangjának ellenőrzése
Projektmenedzser támogatása, scope, risk és backlog management, tervezési, implementációs folyamati területeken
Az ügyféligényeket kiszolgáló megoldásokhoz kapcsolódó fejlesztési igények felmérése, konzisztencia vizsgálata, alternatív megoldásokat tartalmazó megvalósíthatósági tanulmány készítése, illetve döntésre történő előterjesztése.
Az üzleti folyamatok és adatok informatikai alkalmazásokhoz kapcsolódásának feltérképezése és nyilvántartása.
A megoldásszintű informatikai megvalósíthatósági terv elkészítése, beleértve a magasszintű architektúratervet és a fejlesztéshez várhatóan szükséges erőforrás- és kompetencia-igénytMagyarországon egyedülálló projektekben vehetsz részt
Fejlődési- és karrierlehetőséget biztosítunk, akár új területek megismerésével is
Fontosnak tartjuk, hogy a szakmai képzések minél szélesebb palettáját kínáljuk Neked
Változatos feladatokon keresztül betekintést nyerhetsz a kkv-k, a multinacionális cégek és az államigazgatás világába is
Magyarország egyetlen DELL Enterprise szervizeként biztosítjuk a megfelelő technikai eszközöket a mindennapi munkavégzésedhez
Segítünk és támogatunk a szervezet megismerésében és a csapatba való beilleszkedésbenErős műszaki ismeretek a legkorszerűbb megoldásokról, a piac legjobb gyakorlatairól és az IT-biztonsággal, hálózattal, adattárolással stb. kapcsolatos módszertanokról.
Felsőfokú gazdaság-informatikai, informatikai, mérnöki végzettség
Legalább 7+ éves Enterprise Architect-i tapasztalat
Aktív résztvétel nagy méretű, komplex, integrációs legalább 1 éves vagy azon túlhúzódó projektekben
Több domain-ben vagy iparági területen szerzett tapasztalat
Cloud base devops AWS, GCP, Azure környezetben szerzett tapasztalat, Java IDE, Atlassian/Confluence, Docker, Selenium, Netbeans, Eclipse, OracleJdev, Kubernetes ismeretek
Általános és korszerű informatikai technológiai tudás megléte, kiemelten rendszerintegrációs területenVédelmi iparban szerzett releváns tapasztalat