Energetikus

Fr management partnership c. v. magyarországi fióktelepe - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Éves energia beszerzések előkészítése és tendereztetése, kötelező beszámolók és jelentések elkészítése;
Cégcsoportos pénzügyi elhatárolások és havi elszámolások elkészítése.Környezetvédelmi ügyek menedzselése;
Szennyvízkibocsátás, pontforrás kibocsátás, fluortartalmú üvegházhatású gázokkal és hulladék kezeléssel kapcsolatos kötelezettségek felügyelete, illetve bevallások elkészítése és benyújtása;
Az ingatlanok költségvetési kereteinek, valamint a műszaki követelmények figyelembevételével az adott tárgyévre költségterv előkészítése, a végleges terv összeállításában való közreműködés;
Tervezett felújítások ésberuházások határidőre történő lebonyolításának menedzselése;
Bérlői igények és panaszok kezelése, a probléma lezárásáig történő nyomon követés, közmű adatszolgáltatás;
Üzemeltetői energiafelhasználási csoportok feltárása, mérhetővé tételére történő javaslat kidolgozása;
Havi vételezői mérőóra leolvasások teljes körű lebonyolítása, számlázási adatok szolgáltatása;
Operatív feladatok ellátása CAPEX és egyéb jellegű feladatok is;
Karbantartók és alvállalkozók szükség szerinti irányítása;
Új létesítmények közüzemi és környezetvédelmi teendőinek elindítása, várható közmű költségek kalkulálása;
Kimutatások készítése ésriportolás a vezető felé;
Villamosenergia kereskedő cég napi ügyeinek intézése bevallások, beszerzés, számlázás előkészítés, fogyasztás előrejelzés stb.;
Teljesítmény gazdálkodása villamosenergia költségek minimalizálása érdekében.Nagy ívű és volumenű, változatos projekteken dolgozunk;
A tulajdonosok jelen vannak a cég életében;
A vezetők ajtaja minden kérdés esetében nyitva áll;
Hosszútávú karriert kínálunk:
több kollégánk több mint 10 éve dolgozik a cégnél;
Munkatársaink a szakma legjobbjai, kreatívak, nem rettenek meg a kihívásoktól;
A szakmaiság közvetlen családias légkörrel, bizalommal és őszinte kapcsolatokkal párosul;
Rendszeresek a jó hangulatú csapatépítő tréningek, munkaidőn kívül is szívesen szervezünk közös programokat;
Folyamatos fejlődési lehetőséget biztosítunk;
Minden munkakör esetébena legoptimálisabb megoldásra törekszünk, ahol csak lehetséges, támogatjuk a távoli és a hibrid munkavégzést;
Irodánk központi helyen,kellemes környéken található, kényelmes munkakörnyezetet biztosít.Létesítményenergetikai szakmérnök diploma vagy épületgépész/épületvillamossági mérnöki végzettség;
Több éves energetikai területen szerzett szakmai tapasztalat;
Középfokú angol nyelvtudás;
Komplex gondolkodásmód;
Kiemelkedő problémamegoldó képesség.

Jelentkezzen most a következőre:
Energetikus