Energetikus

A-credit 2000 tanácsadó és szolgáltató kft. - Visonta
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Magyarország legmodernebb gabonafeldolgozó gyárába keresünk új munkatársat az alábbi pozícióra:
Energetikus
Munkavégzés helye:
Visonta/Heves megye
Feladatok
Ipari, termelőüzem energiafelhasználásának tervezése, az energiafelhasználás modelljének fejlesztése
Gyári szintű energiafelhasználás, fajlagos energiafelhasználás nyomon-követése;
energia hatékonysági mutatók meghatározása, számolása és riportálása
ISO 50001 (EgIR) és hozzátartozó dokumentációs rendszer működtetése, fejlesztése, karbantartása
Energiaveszteségek felderítése és csökkentését célzó intézkedések lebonyolítása
Energetikai, energiahatékonysági fejlesztési projektekben aktív, operatív részvétel:
koncepcionális tervek készítése, műszaki tartalom meghatározás, költségtervezés, beszerzések műszaki támogatás, tervek véleményezése, rendszerbe illeszthetőség ellenőrzése, kivitelezés támogatása.
Energiahatékonysági projektek megtakarításának (EKR) adminisztrációja, auditálás előkészítése
ÜHG kibocsátás nyomon követése és a szén-dioxid kvótarendszerrel (ETS) kapcsolatos adminisztratív feladatok, hatósági egyeztetések
Energiafogyasztással kapcsolatos adatszolgáltatások előkészítése, beadása
Elvárások
Minimum BSc végzettség energetikai mérnök szakon;
vagy egyéb mérnöki szakon energetikai szakmérnöki végzettséggel
Alapvető hőtani, áramlástani, energetikai és energiagazdálkodási ismerete
Jártasság az energetikai számításokban, elszámolásokban
Jártasság az energetikával kapcsolatos technológiákban
Releváns, legalább 3 éves tapasztalat ipari termelőüzemben (vegyipar/gyógyszeripar/élelmiszeripar/erőmű) vagy energetikai mérnöki szolgáltatások területén
Magas szintű MS Office ismeretek
Pontos, precíz, önálló munkavégzés, jó kommunikációs készség angolul és magyarul
Kreativitás, jó probléma- és feladatmegoldó képesség
Amit megbízónk nyújt:
Kihívásokkal teli, felelősségteljes munkakörben dolgozhatsz és aktív szerepet vállalhatsz a projektek megvalósulásában
Fiatalos, lendületes, jó hangulatú csapat tagja lehetsz, nagyvállalati munkakörnyezetben
Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
Versenyképes bér
Széles körű béren kívüli juttatási csomag (cafeteria, bejárási támogatás, privát egészségbiztosítás)

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette a figyelmét, kérem, küldje el részemre a szakmai önéletrajzát!
Üdvözlettel:
István
Vancsa István ügyvezető partner
A-Credit 2000 Tanácsadó és Szolgáltató Kft.
8000 Székesfehérvár Budai út 9-11. 1/107-108.
Tel./Fax:
22/390-136 Mobil:
30/9638 202
Looking for the Best.....JOBMAX

Jelentkezzen most a következőre:
Energetikus