Embedded Software Engineer

Randstad hungary kft. - Győr
új ajánlat (20/05/2024)

munkaköri leírás

Ügyfelünk 1991 óta van jelen a magyar piacon, azóta különböző megoldásokat és szolgáltatásokat kínál vállalkozásoknak, szervezeteknek és kormányoknak is. A védelmi, repüléstechnikai, űrkutatási, közlekedési, valamint digitális identitás és biztonság területén tevékenykedik.
SW fejlesztő vasúti biztosítóberendezések (beágyazott) fejlesztéséhez:
Szoftverfejlesztés és szoftverdizájn
Új szoftverfunkciók fejlesztése
Szoftver hibák rögzítése és javítása
Ügyfél specifikációk elemzése
Szoftver specifikációk kidolgozásában való részvétel
Modul és integrációs tesztek végrehajtása
Szoftverfejlesztéshez kapcsolódó dokumentáció elkészítése
Felhasználási esetek kidolgozása és modellezése a fejlesztő csapattal együttműködve
Elvárások / Requirements
Felsőfokú végzettség, elsősorban IT, Közlekedésmérnöki vagy Villamosmérnöki területről
Legalább 1-3 év fejlesztői gyakorlat
Kommunikációképes angol nyelvtudás
Hagyományos (Waterfall, V-modell, CMMI) és/vagy agilis fejlesztési módszertanok ismerete
Programozási nyelvek (CHILL vagy PASCAL előnyben), illetve beágyazott C, vagy C nyelv ismerete
Programozási elmélet, algoritmusok ismerete
Szoftverminőség biztosítási eszközök (Checkstyle, GCov előnyben)
Verziókezelő rendszerek (ClearCase előnyben)
Hibakezelő rendszerek (JIRA előnyben)
Hálózatkezelési ismeretek (alapszint)
Szisztematikus megközelítés a megoldások tervezésénél, átfogó és nem eseti probléma analízis

Előnyt jelentő képességek:
Német nyelvtudás
Legalább alapszintű vasúti ismeretek, tapasztalatok biztosító- és jelzőberendezések terén
Amit nyújtunk / Benefits
Piacképes fizetés
Egészség biztosítás és éves cafetéria
13.Havi fizetés
Nyugodt, kialakult munkakörülmények
Nemzetközi csapat