Élelmiszermérnök

Eszat kft. - Szabolcs-Szatmár-Bereg
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Termékfejlesztésben történő részvétel, Termékminta gyártási folyamatának felügyelete, kiértékelése, Technológiai folyamatok betartásának ellenőrzése a termelés során, Gyártási veszteségek minimalizálása, hibák elemzése, javaslat kidolgozása, Aktív részvétel a vállalaton belüli és külső auditokra történő felkészülésben és az audit folyamatában, Együttműködés a kereskedelmi részleggel termékfejlesztéssel kapcsolatban, Együttműködés a termékek árképzése során, Rendszeres és ad hoc kimutatások készítése, dokumentáció vezetése Feladataid sikeres ellátásával hozzájárulsz a gyártási technológia fejlesztéséhez, Feladataid sikeres ellátásával hozzájárulsz a partneri, fogyasztói elégedettséghez, Versenyképes jövedelem, kiszámítható alapbér és bónusz, Havi fix béren kívüli juttatás Munkába járás támogatása, Jubileumi jutalom az eltöltött évek száma után, Egyéb évközbeni juttatások, Céges csapatépítő napok, rendezvények, Családias légkör, Betanulást támogató környezet, Hosszú távú, biztos munkalehetőség „B” kategóriás jogosítvány Élelmiszermérnöki végzettség HACCP-t, és más minőségügyi rendszerek ismerete Magabiztos MS Office programok ismerete Jó kommunikációs készség, együttműködési készség, rugalmasság Problémamegoldó és elemző készség Megbízhatóság, önállóság, célorientált munkavégzés Terhelhetőség Elkötelezettség a munka iránt Hasonló területen szerzett tapasztalat, Angol nyelvtudás