Minőségbiztosítási Élelmiszermérnök

Term-co zrt. - Földes
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Zöldség és gyümölcs feldolgozó konzervüzem, minőségirányítási- és IFS élelmiszerbiztonsági rendszerének és KIR Környezetirányítási rendszerének működtetése, üzemeltetéseGyártási folyamatok ellenőrzése, minőségbiztosítási feladatok ellátásaAuditokra és ellenőrzésekre való felkészülés és lebonyolításÖnellenőrzési terv kialakítása és végrehajtásaReklamációk kivizsgálása, intézkedések kidolgozása és végrehajtása Minőségirányítási dokumentumok ellenőrzése, vezetésének felügyeleteMegfelelő bérezésMunkábajárás támogatásaSzakmai továbbképzéseken való részvétel lehetőségeKellemes munkahelyi légkör, modern irodai környezet Megbízhatóság, pontos önálló munkavégzésKözépfokú angol nyelvtudás írásban és szóbanFelsőfokú végzettség szakirányú területenTapasztalat az élelmiszeriparban és minőségirányítási területenJó kommunikációs és problémamegoldó készség, rugalmasság és csapatmunka iránti elkötelezettségA területre vonatkozó jogszabályok folyamatos nyomon követéseHasonló területen szerzett tapasztalatRugalmasság, nyitottságB kategóriás jogosítvány