Élelmiszerbiztonsági Mérnök

Viapan „dologidő” kft. - Kecskemét
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Élelmiszeripari termékeket gyártó partnercégünk folyamatosan bővülő csapatába keresünk Élelmiszerbiztonsági mérnök kollégát.
Amunkakörhöz tartozó fő feladatok:
HACCP, IFS, BRC Standardok alkalmazása a folyamatok megfelelőségének biztosításához.
Élelmiszerbiztonsági és Minőségirányítási Rendszer dokumentációinak előkészítése és naprakészen tartása
Nyersanyagok és csomagolóanyagok kockázatértékelése
Részt vesz a HACCP működtetésében.
Nyersanyag specifikációk előkészítése és frissen tartása.
Koordinálja a panaszkezelési folyamatot a beszállítókkal és a beszerzési csapattal
Támogatja a nyersanyagok megfelelőségének ellenőrzését (élelmiszerbiztonság, minőség, jogszabályszerűség) és a fejlesztési projekteket
Részt vesz az audit folyamatokban.
Követi a RASFF értesítéseket és jogszabályi változásokat.
Elvárások a munkavállalóval szemben:
Élelmiszeripari BSc
Vagy MSc végzettség.
3+ év tapasztalat az
Élelmiszergyártás minőségirányítási rendszerében
Minőségbiztosítási
Szabványok (IFS, BRC) ismerete
Aktív kommunikációs szintű angol
Nyelvtudás.
Az MS Office
Magabiztos használata.
Jó problémamegoldó
Készség
Amit kínálunk:
Ösztönző alapbér, cafeteria, utazási hozzájárulás, egyéb juttatások.
Élelmiszeripar által nyújtott biztonság,nemzetközi háttér.
Folyamatos szakmai fejlődési lehetősége.
Rugalmas irodai beosztás, Home office lehetőség