Elektromos Technikus -Egy Műszakos

Gimek zrt. - Biatorbágy
új ajánlat (03/07/2024)

munkaköri leírás

Általunk gyártott légtechnikai berendezések erős- és gyengeáramú vezérlőszekrényeire vonatkozó elektromos tervdokumentációinak feldolgozása, tervezésének támogatása, karbantartása, dokumentálása. Légtechnikai berendezések vezérléséhez tartozó programok módosítása, dokumentálása, PLC hibakeresés. Műszaki támogatás és együttműködés az elektromos szekrények gyártóival. Az előkészítési, gyártási munkálatokban való részvétel. Gyártmányaink elektromos részének tesztelése, műkődési paraméterek ellenőrzése és dokumentálása. Légtechnikai berendezések és azok szerkezeti elemeinek tervezése 2D és 3D környezetben. Műszaki ajánlatadáshoz kapcsolódó előtervezési feladatok elvégzése. Műszaki és villamosipari gyártási dokumentációk elkészítése. Teljes betanítás a gyártási-, elektromossági-, műszaki előkészítési és tesztelési folyamatokra. Kiszámítható időbeosztás, egy műszak esetenkénti túlóra lehetőséggel. Rendezett, tiszta munkakörülmények üzemiroda és gyártócsarnoki munkavégzés. Biztos nemzetközi vállalati háttér, stabil munkahely. Versenyképes fix bérezés, cafeteria, munkába járási támogatás. Hosszútávú szakmai fejlődés. Elektronikai és elektromechanikai ismeretek. Minimum középfokú szakirányú végzettség villanyszerelő, elektroműszerész, elektronikai- mechatronikai technikus, gyengeáramú műszerész, vagy PLC programozó. Minimum 2-3 éves, releváns tapasztalat. Felhasználói szintű számítógépes ismeretek, AUTOCAD, Solid Edge használat. Jó együttműködési készség, de szükség esetén önálló munkavégzés, jó problémamegoldó képesség. Alapfokú angol nyelv ismerete. Automatizálási ismeretek és PLC programozás. Hasonló szakterületen folytatott gyakorlat műszaki vagy gyártási környezetben.