Elektromos Karbantartó Mérnök

Trenkwalder magyarország - Mátészalkai Járás
új ajánlat (06/05/2024)

munkaköri leírás

Elektromos karbantartó mérnök
Leírás
Piacvezető, széleskörű termékportfólióval rendelkező, dinamikusan fejlődő és stabil, nemzetközi háttérrel rendelkező gyártó partnercégünk részére Elektromos karbantartó mérnök kollégát keresünk az alábbi feladatok ellátására:
Feladatok
Gyártóberendezések elektromos/vezérléstechnikai rendszereinek karbantartása
Önálló hibakeresés és elhárítás diagnosztikai rendszerek, mérőeszközök alkalmazásával, szerelési részegységek és pótalkatrészek cseréjével,
Terv szerinti ellenőrző és karbantartó tevékenységek elvégzése, adott esetben javítással egybekötve
Elvárások
Felsőfokú szakirányú képesítés (befejezett vagy folyamatban lévő tanulmányok)
Angol nyelvismeret
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
Rendszerszemlélet, együtt gondolkodási készség
Nagyfokú önállóság, precizitás, megbízhatóság
Jó kommunikációs képesség
Utazási hajlandóság
PLC programozási ismeret előnyt jelent
Amit kínálunk
Versenyképes fizetés, béren kívüli juttatások
Személyes és szakmai fejlődési lehetőség multinacionális környezetben
Dinamikus, fiatalos, támogató csapat
Nemzetközi munkatársi kapcsolatok
Munkavégzés helye
Mátészalka