Elektromos Karbantartási Csoportvezető

Easyhiring services kft. - Nagyoros
új ajánlat (05/05/2024)

munkaköri leírás

Elektromos karbantartási csoportvezető
Nagykőrösön található fémipari partnercégünkhöz keresünk elektromos karbantartási csoportvezető kollégát.
Feladatok:

Gyártási problémák megoldásának a támogatása, egyes önálló problémamegoldások vezetése
Gyártás specifikációk szerinti betartásának a felügyelete
Megelőző karbantartási eljárások irányítása
Éves karbantartási feladatok, eljárások irányítása
Alkatrészellátás, felhasználás és költség kontroll
Részvétel műszaki és termékfejlesztési projektekben, egyes önálló projektek vezetése
Elvárások:

Műszaki területen szerzett felsőfokú végzettség
Azonos, vagy hasonló területen szerzett legalább 3 év szakmai tapasztalat
Jó konfliktuskezelés
Proaktív szemlélet
Rugalmasság
Munkavégzés helye
Nagykőrös,