Szervíztechnikus Villanyszerelő

Dome facility services kft. - Győr-Moson-Sopron Megye
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Mivel foglalkozunk és mire számíthatsz, ha csatlakozol a csapatunkhoz:
Szervíztechnikusként a szervízcsoport tagjaként fogsz dolgozni. Feladatod, az ipari, kereskedelmi és irodaházi létesítmények berendezéseinek működése, használata során felmerülő problémák megoldása lesz, valamint tervezett karbantartások végrehajtása.Részlegünk, általában szerelő párokból alkotott csapatokkal dolgozik.Egy csapat általában egy gépész és egy villanyszerelő szakemberből áll. Összetettebb feladatoknál ez természetesen nagyobb létszámot és más csapat összetételt is jelenthetA közvetlen felettesed a csoportvezetődlesz, aki a részleg többi kollégájához hasonlóan segíteni fogja napi tevékenységedet, de első sorban tőle kapod a napi feladatokat.A feladatokat minimum 1 hétre előre tervezzük, így a napi tevékenységekről időben értesülsz.A munkákat nálunk nem papíron dokumentáljuk, hanem mobil eszközön.Főbb feladatok:
Üzemeltetett létesítményekről érkező hibajelentések átfogó kivizsgálása mérések adatrögzítése, munkalapok vezetése,Javításokhoz szükséges alkatrészek pontos beazonosítása, egyeztetése a csoportvezetőkkel,Létesítményeken dolgozó technikus kollégák szükség szerinti helyettesítése,Tervezett megelőző karbantartások elvégezése,Épületek villamos rendszereihez tartozó berendezések és kiszolgáló egységek, hibaelhárítási, javítási munkáinak elvégzése:
Szellőztető / légkezelő berendezések, karbantartása, javítása,szaniter elemek, javítása elektromos bojlerek, vízmelegítők stb.,villamos elosztókban fellépő meghibásodások feltárása elhárítása zárlat, FI relé leoldások okainak feltárása, fogyasztók ellenőrzése, meghibásodott szerelvények cseréje, javításakültéri és beltéri világítási javítások fényforrás cserék, előtétek, trafók, gyújtók cseréiÚj rendszerek kivitelezéseiben részvétel, meglévő rendszereknél a szükséges átalakítások elvégzése.Szakmai felkészültségednek megfelelő alapbért biztosítunk,Minden évben egy alkalommal extra bónusszal jutalmazzuk munkád,Havi mozgóbér rendszerünkkel értékeljük, ha kiemelkedő havi teljesítményt nyújtasz,Szépkártya juttatást kapsz havonta,Céges mobiltelefont biztosítunk,Munkatársajánló programunkkal díjazzuk, ha te is új munkatársat hozol hozzánk,Munkába járásodat támogatjuk.Tudásodat nem csak elismerjük, hanem támogatjuk is. Képzési rendszerünk keretein belül, rendszeres oktatásokat biztosítunk részedre,Nagy figyelmet fordítunk a szerszámok fejlesztésére, új eszközök beszerzésére, hogy a lehető leghatékonyabban végezd munkád, megbízható felszerelések segítségével.Csapatunkba téged keresünk, ha:
Villanyszerelő / Épületvillamossági szerelő / Általános villanyszerelő végzettséggel rendelkezel,Legalább 1-3 éves karbantartási munkákban szerzett tapasztalatod van,Felhasználói szintű számítógépes ismereteid vannak MS Outlook, Word, Excel,B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel.Szerződött partnereinknél keletkező munkaidőn kívüli hibaelhárításhoz készenlétet vállalsz.Ha nem ijedsz meg az új feladatoktól és az utazástólRendelkezel az alábbi végzettségek valamelyikével:
Hűtéstechnikai szerelő, szivárgásvizsgálati jogosultsággal HRTűzvédelmi szakvizsgaErősáramú berendezések felülvizsgálói képesítésVillámvédelmi felülvizsgálói képesítésSzivárgás vizsgálati jogosultság HRIVillamos alállomás kezelő képesítés