Eladó-Pénztáros

Obi hungary retail kft. - Veszprém
új ajánlat (05/05/2024)

munkaköri leírás

Teljes körű információnyújtás, tanácsadás a vásárlóink számáraPontos igényfelmérés, szakszerű értékesítésRendelések kezeléseKapcsolattartás a vásárlókkalAz áruház feltöltöttségének biztosításaSzükség esetén pénztárgép kezelése 100 %-os vasárnapi pótlék AYCM All You Can Move Cafeteria Dolgozói vásárlói kedvezmény EAP Employee Assistance Program Egészségbiztosítás Tréningek és továbbképzések Szakirányú végzettség és/vagy szakmai tapasztalatHasonló pozícióban szerzett kiskereskedelmi tapasztalatA felelősségi körbe tartozó termékek szakszerű ismerete pl. kerti gépek, szerszámok, stb. Vevőközpontú gondolkodású, segítőkész, dinamikus személyiségKészség a csapatmunkáraHasonló pozícióban szerzett kiskereskedelmi tapasztalat előnyTargoncavezetői jogosítvány előnyNövényvédőszeres hatósági vizsga kert területhez előny