Bolti Eladó / Pénztáros

Nimbus trade kft. - Zsámbék
új ajánlat (07/05/2024)

munkaköri leírás

- Általános eladói és pénztárosi feladatok- Vásárlók udvarias kiszolgálása- A pékáruk és egyéb termékek előkészítése, feltöltése- Az üzlethelyiség rendben és tisztán tartása- Egy fejlődő cég nyújtotta biztos háttér- Hosszú távú munkahely- Határozatlan idejű munkaszerződés- Túlóra/éjszakai/műszaki pótlékok- Utazási költség hozzájárulás- kiemelt, versenyképes és pontos bérezés- 100%-ban bejelentett munkaviszony- vonzó béren kívüli juttatások- ingyenesen biztosítunk évszaknak megfelelő munkaruhát és védőfelszereléseket- stabil vállalati háttér- havi munkaidő beosztás- azonnali kezdés, hosszútávú lehetőség- állandó munkák minden időszakbanBéren kívüli juttatások próbaidő után:
- jelenléti bónusz:
Nettó 25.000 Ft/hó- cafeteria:
Nettó 22.250 Ft/hó- 13. havi fizetés- Segítőkész, lelkes személyiség- Önálló munkavégzésre képes;
de csapatjátékos is- Állóképesség, nagy forgalmú üzletben- Kasszakezelés, pénzkezelés- Ápolt megjelenés- Hasonló területen szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel!