Egészségügyi Diszpécser

Sos központ zrt. - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Ha szeretnél kilépni a komfortzónádból, és kamatoztatni a szaktudásodat, akkor jelentkezz hozzánk Operátornak!A Gondosóra Program keretein belül keresünk Egészségügyi Szakápoló, Mentőápoló, Mentésirányító végzettséggel rendelkező Operátorokat, akik nem csak jó fejek, de fontos számukra, hogy megfelelő tájékoztatásban és segítségnyújtásban részesítsék Felhasználóinkat. Mivel foglalkozunk és mit várhatsz el, ha csatlakozol a csapatunkhoz?Felhasználóink 65 év feletti személyek, akik a Gondosóra Program keretében biztosított jelzőrendszeres segélykérő készülékkel rendelkeznek, amivel a nap 24 órájában kérhetnek tanácsot vagy segítséget az őket érintő problémával kapcsolatban. A Gondosóra Program egy jóléti és szociális jellegű szolgáltatás, de vészhelyzet esetén is mindig segítséget nyújtunk a Felhasználóink számára. Amennyiben egy Felhasználó egészségügyi problémát jelez, azt a megfelelő végzettséggel és tapasztalattal rendelkező kolléga kezelheti, hiszen senki sem szeretné, ha hozzá nem értő emberek segítenének a bajban a készülék tulajdonosának. A Felhasználóinkkal úgy kommunikálunk, ahogy szeretnénk, hogy mások kommunikáljanak a saját családtagjainkkal. Tagja lehetsz egy 10 éves, stabil háttérrel rendelkező, dinamikusan fejlődő magyar vállalatnak. Biztosítjuk a betanításodat és a továbbképzésedet, megismertetünk a jelzések helyes kezelését leíró munkautasításokkal. A betanítást követően pedig bármikor kérhetsz segítséget az itt dolgozó veteránoktól is. Túlóramentes, határozatlan idejű, teljes munkaidős foglalkoztatás, 12 vagy igény szerint 24 órás váltott műszakos beosztásban, akár azonnali munkakezdéssel. Kellemes, elfogadó és akadálymentesített munkakörnyezettel várunk. Kutyabarát munkahely vagyunk, így azok jelentkezését várjuk, akiknek ez nem okoz problémát. Egészségügyi Szakápoló, Mentőápoló, Mentésirányító végzettségKiváló kommunikáció magyar nyelvenEmpatikus, türelmes, ügyfélközpontú gondolkodásFelhasználói szintű számítógépes ismeretekEgészségügyben szerzett tapasztalatSzociális területen szerzett tapasztalatTelefonos kapcsolattartásban szerzett tapasztalat