Egészségügyi Asszisztens

Dne-sanitas - Szolnok
új ajánlat (31/05/2024)

munkaköri leírás

Modern, komplex Háziorvoslás és Foglalkozás-Egészségügy

Új kollégát keresünk, aki asszisztensként csatlakozna csapatunkhoz.
Fontos szerepet szánunk Neked a betegellátás támogatásában és az irodai feladatok ellátásában.
Amiben számítunk majd rád:

Kapcsolattartás a páciensekkel
E-mailek kezelése
Betegellátás koordinációjában való aktív részvétel
A következő tulajdonságok elengedhetetlenek:

Legalább középfokú egészségügyi végzettség
Kiváló kommunikációs és szervező készségek
Képesség váratlan helyzetek kezelésére
Magabiztos informatikai készségek
Előnyt jelent, ha:

Felsőfokú egészségügyi végzettséggel rendelkezel
Van tapasztalatod adminisztratív munkakörben
Vidám, aktív személyiség vagy
Amit kínálunk:

Folyamatos szakmai fejlődési lehetőségek
Hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér
A rendelő címe:
1225 Budapest, Batthyány utca 10-12.