Egészségügyi Asszisztens - Tatabánya

Trenkwalder - Tatabánya
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Leírás
EGÉSZSÉGÜGYI VÉGZETTSÉGGEL KERESSÜK ASSZISZTENS KOLLÉGÁINKAT A PLAZMACENTERBEN!
Szeretnéd, ha a munkád értékesebb lenne? Csatlakozz hozzánk, és légy része egy fejlődő csapatnak Ferezistermi Egészségügyi Asszisztensként az Exkluzív Plazma Centerben!
Feladatok
Plazmaadóink fogadása és felkészítése a plazmaadásra.
A vénapunkció szabályos előkészítése és végrehajtása.
Vénabiztosítást követően a plazmaferezis önálló végrehajtása.
Plazma ferezisgép kezelése, karbantartása.
Fellépő donorreakciók kezelése.
Elvárások
Legalább középfokú egészségügyi szakképesítés (OKJ 54-55)
Szakdolgozói kamarai tagság és érvényes működési engedély.
Tapasztalat vénabiztosítás terén.
Kiváló kommunikációs készség.
Előny:
Jártas vagy a plazmaferezis lebonyolításában.
Pozitív kisugárzásod van.
Jó kapcsolatteremtő képességgel rendelkezel.
Csapatjátékos vagy.
Amit kínálunk
Stabil, nemzetközi háttérrel rendelkező gyógyszergyártó cég vagyunk,
Kiváló juttatások és hosszú távú munkalehetőség vár rád,
Kényelmes munkakörnyezet és segítőkész csapat,
Mindent megtanítunk, és lehetőséget biztosítunk folyamatos fejlődésedre
Munkavégzés helye
Tatabánya