Diszponens

Pappas auto magyarország kft - Budapest
új ajánlat (20/05/2024)

munkaköri leírás

Az ügyfelek által megrendelt gépjárművek gyártástervezésének koordinálása és ezek megrendeléseA megrendelt gépjárművek gyártásba tételének ellenőrzése és rögzítéseA vállalat gépjármű állományának koordinálása, készletmozgások nyomon követéseÚj gépjárművek forgalomba helyezéséhez kapcsolódó ügyintézésA vállalat gépjármű állományára vonatkozó adatbázisok naprakészen tartásaKapcsolattartás az importőrökkelSzámlázás, pénzügyi adminisztrációs felügyeletAktív kapcsolattartás és együttműködés a társosztályokkalVersenyképes, teljesítményarányos, bejelentett bérezésBéren kívüli juttatásokInnovatív termékek, technológiák és megoldásokSzakmai fejlődési lehetőségNemzetközi hátterű cég nyújtotta stabil munkahelyLegalább középfokú közgazdasági vagy műszaki végzettségMagabiztos számítógépes felhasználói ismeretek MS ExcelRendszerszemléletű tapasztalat3-5 év tapasztalat diszpozíció területénAutókereskedelem területen szerzett tapasztalatTárgyalási szintű német vagy angol nyelvtudás

Jelentkezzen most a következőre:
Diszponens