Szerszámelőkészítő Diszponens

Fag magyarország ipari kft. schaeffler csoport - Debrecen
új ajánlat (20/05/2024)

munkaköri leírás

Szerszámok előkészítési tervének elkészítése, koordinálásaszerszám regenerálások ütemezése, nyomon követése és beérkezés utáni ellenőrzéseszerszámok műszaki paramétereinek egyeztetése a beszállítókkalrendelések nyomon követése és beérkezés utáni ellenőrzéseeszközök, gépek üzembe helyezésének és selejtezésének végrehajtásafelmerülő szerszám problémák megoldásában való részvételköltségvetés tervezésben, készletgazdálkodásban való közreműködés – készletfigyelés és leltározásreklamációk kezelésének koordinálása, intézkedések meghozatalában való részvételtechnológiai változások kezeléseterület mutatószámainak vezetése, nyomon követéseversenyképes jövedelem mellett éves bónusztöbbféle béren kívüli juttatásszakmai, nyelvi alap- és továbbképzési lehetőségetdinamikusan fejlődő nemzetközi munkakörnyezet A világ számos pontján jelenlévő vállalatként kiemelkedő fontossággal bír számunkra, hogy a megfelelő tisztelettel kezeljük egymást, továbbá, hogy minden nézőpontnak és új ötletnek megadjuk a kellő figyelmet. Azáltal, hogy nagyra becsüljük különbözőségeinket, kreativitásra sarkalljuk egymást, és előre mozdítjuk az innovációt. Ezáltal hozzájárulunk a fenntartható értékteremtéshez nem csupán gazdasági, de társadalmi alapokon is. Mi, közösen alakítjuk a világ mozgását. Izgalmas feladatok és kiemelkedő fejlődési lehetőségek várják, hiszen innovatív megoldásainkkal a holnap világát alakítjuk. Várjuk jelentkezését. Műszaki területen készletgazdálkodási területen szerzett 1-2 éves tapasztalat vagy felsőfokú végzettségközépfokú angol és/vagy német nyelvtudásMS Office felhasználói szintű ismereterugalmasság, motiváció, kiváló csapatjátékos hozzáállásproaktivitás, fejlesztő szemléletmódSAP tapasztalat előnyt jelenthasonló munkakörben, multinacionális termelő vállalatnál szerzett tapasztalat előnyt jelent