Diszponens

J. s. logistics kft. - Budaörs
új ajánlat (20/05/2024)

munkaköri leírás

Feladataid lesznek nálunk:
Nemzetközi közúti szállítmányozási feladatok szervezése, bonyolításaNapi fuvarfeladatok kiosztásaSzállítmányok nyomon követése, felmerülő problémák kezeléseSaját gépjárműpark irányítása, fuvarfeladatok kiosztásaGépkocsivezetőkkel való folyamatos kommunikációKapcsolattartás a már meglévő ügyfelekkelFuvarszervezéshez kapcsolódó dokumentáció elkészítéseA munkádért cserébe ezt tudjuk nyújtani neked:
Modern, jól felszerelt irodát étkező, kávé, gyümölcs, ásványvízKiszámítható, versenyképes jövedelmetBéren kívüli juttatásokat:
13. havi bértCafeteria-tSzakmai továbbképzéstMunkába járási támogatástKihívást jelentő feladatokatValós fejlődési, és szakmai karrier lehetőségetBudaörs központjában való elhelyezkedést, közel a bevásárló központokhoz és edzőtermekhezElvárásaink veled szemben:
Minimum középfokú végzettség logisztikai szakirány előnyNémet nyelv középfokú ismerete szóban és írásban egyarántFelhasználói szintű számítógépes ismeretek Word, Excel, OutlookElőnyöd van a többiekhez képest, ha az alábbiakkal rendelkezel:
Fuvarszervezésben már van pár évestapasztalatodFolyamatban lévő logisztikai tanulmányokat folytatszLogikus gondolkodással rendelkezelJó szervező és probléma megoldó képességed van

Jelentkezzen most a következőre:
Diszponens