Cukrász

Eventrend project kft. - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

AzEventrend Groupáltal üzemeltetett ikonikusGundel ÉtteremkeresiCUKRÁSZkollégáját!Itt találsz minket:
Budapest 1146 Gundel Károly út 4.Mik lesznek a feladataid?sütemények, desszertek készítése receptúrák alapjándesszertek tálalásabankettek előkészületében való részvételmunkaidő:
heti 3-4 munkanap, 12 órás munkarend, műszak:
6-18-igbejelentett, biztos munkahelyetkezdő fizetés nettó 400.000 Ftpontosan érkező havi kifizetéstszemélyzeti étkezéstnapi 2x melegételigényes munkaruhátelőrelépési lehetőség és életre szóló karriertervetfiatalos, lendületes csapatban való munkátcég által biztosított képzéseketkorrekt,támogató vezetőséget70%-os dolgozói kedvezményaz Eventrend Group, éttermeiben és kávézóibanszakirányú végzettségetéselhivatottságota szakma irántmin. 3-4 éves tapasztalatottermelő cukrász posztonigényességet ésprecízitást

Jelentkezzen most a következőre:
Cukrász