Cukrász

Raw foods kft. - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Solymári cukrásztermelőbe keresünk gyakorlattal rendelkező cukrászt 8 órás munkaidőben, azonnali kezdéssel.A munkavégzésideje hétfőtől - péntekig,6:
00-14:
30 között, 8 óra plusz 30 perc pihenő idő.Teljes munkaidőben bejelentve, versenyképes bér a jelölt tapasztalata és megegyezés szerint.A hétvégék és a délutánok, esték szabadok, nincs váratlanul elrendelt túlóra, pontosan és időben fizetjük ki a munkabért.A munkavállaló érdekeit is figyelembe vevő foglalkoztatási feltételek, tervezhető munkaidő és tervezhető éves szabadság kiadás,jól felszerelt üzem.Nagyon jó közlekedés Budapest és Esztergom irányából is.Szakmai rendezvényeken, tréningeken való részvétellel is segítjük a munkatársak szakmai fejlődését, támogatjuk az ilyen irányú igényeket.A szakirányú végzettség és a gyakorlat fontos. Olyan jelöltet keresünk akivel munkatársaink szívesen töltik a munkaidejüket és aki velük is jó kapcsolatot tud kialakítani, fenntartani.A munkájára igényes, ügyes kezdőt vagy tapasztalt cukrász munkatársat keresünk!Az érettségi bizonyítvány megléte előny, de nem elvárás.

Jelentkezzen most a következőre:
Cukrász