Cukrász

Marriott international - duna szálloda kft. - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

FeladatokÉttermi tányér desszertek, torták, bon-bon-ok készítéseNapi cukrászati munkafolyamatok, előkészületek elvégzéseA cukrász pálya felügyelete, irányítása.ElvárásokSzakirányú végzettség,A pozíció szintjétől függően tapasztalatVendégcentrikus szemlélet,Precíz munkavégzés,Megbízhatóság, önállóság, rugalmasság,Határozott kommunikációs készség,Kommunikációs szintű angol nyelvtudás,Kollégákkal való hatékony együttműködés,Felhasználói szintű számítógép-ismeret.Előnyt jelentSzállodában szerzett tapasztalat.Amit kínálunk* Stabil, nemzetközi háttér* Bejelentett munkaviszony* Számtalan lehetőség a tanulásra, fejlődésre* Nemzetközi karrier lehetősége* Versenyképes fizetés és juttatási csomag* Céges rendezvények* Kiváló elhelyezkedésMunkahelyi extrákCéges étkezőCéges rendezvényekIngyen ebédMit jelent számodra a teljes élet? Új lehetőségeket keresel a fejlődésre, szeretnéd egy család tagjának érezni magad, esetleg változást szeretnél elérni a világban?A Marriott International segít, hogy kiteljesedj, függetlenül attól, hogy ezt, hogy definiálod!Csatlakozz a világ első számú szállodaláncához és inspirálódjon abból, amit Számodra hoz a holnap – Mi pedig támogatunk abban, hogy megvalósítsd az álmaid. Jelentkezés módjaA "
gombra való kattintás után kérem töltse fel fényképes önéletrajzát is.ElvárásokSzakirányú végzettség,A pozíció szintjétől függően tapasztalatVendégcentrikus szemlélet,Precíz munkavégzés,Megbízhatóság, önállóság, rugalmasság,Határozott kommunikációs készség,Kommunikációs szintű angol nyelvtudás,Kollégákkal való hatékony együttműködés,Felhasználói szintű számítógép-ismeret.Előnyt jelentSzállodában szerzett tapasztalat.

Jelentkezzen most a következőre:
Cukrász