Csomagoló, Gépkezelő

Humán centrum kft. - Budapest
új ajánlat (03/07/2024)

munkaköri leírás

Kontaktlencséket gyártó partnercégünkhöz, a CooperVision CL Kft.-hez keresünk munkatársakat csomagolói és gépkezelői munkakörökbe.
A munkahely Budapest XVIII. kerület határában, Gyálon található. A bejárást ingyenes céges buszokkal biztosítjuk!
Feladatok:
Gépbeállítás a megadott normák szerint
Műszaki és minőség-ellenőrzések
Csomagolás
A folyamatokhoz tartozó papírmunka és számítógépes adatrögzítés
A feladatokra megtanítják, de előny a már hasonló munkakörökben szerzett tapasztalat!
Elvárások:
Legalább 8 általános végzettség
Kiváló látás, de a szemüveg nem akadály
Megfelelő írás- és számolási készség
Alapvető számítógépes ismeretek
Munkaidő
3+3 (3 nap nappal 6-18 óra között, 3 nap pihenő, 3 nap éjszaka 18-6 óra között, 3 nap pihenő)
Gondoljon csak bele:
Ön így csak 15 napot dolgozik a hónapban!
Amit kínálunk
Bruttó 2406 Ft/óra bérezés+ műszakpótlékok
Átlagosan havi bruttó 433-550 ezer Ft, azaz nettó 290-365 ezer Ft (bizonyos adókedvezmények még növelhetik a nettó összeget!)
Kiegészítő juttatások:
cafetéria és bónusz
Kiszámítható munkarend. Nincsenek kötelező, csak vállalható túlórák!
Ingyenes céges buszjáratok
Ingyen kávézási lehetőség
Ingyenes céges buszjáratok a következő településekről indulnak
Abony, Albertirsa, Alsónémedi, Aszód, Bag, Bénye, Budapest, Bugyi, Cegléd, Ceglédbercel, Dabas, Délegyháza, Dunaharaszti, Dunavarsány, Gomba, Gödöllő, Gyál, Gyömrő, Hernád, Inárcs, Isaszeg, Kakucs, Káva, Kiskunlacháza, Maglód, Mende, Monor, Nagykáta, Ócsa, Örkény, Pánd, Pécel, Pilis, Ráckeve, Sülysáp, Szentmártonkáta, Szigetcsép, Szigethalom, Szigetszentmárton, Szigetszentmiklós, Taksony, Táborfalva, Tápióbicske, Tápiószecső, Tápiószele, Tápiószentmárton, Tápiószőlős, Tóalmás, Tököl, Törtel, Újhartyán, Üllő, Vecsés
Előnyt jelent:
Gyári környezetben szerzett munkatapasztalat
Műszaki beállítottság/ végzettség
Kérjük, töltse ki a lenti rövid űrlapot. Kérdés esetén keressen a megadott e-mail címen!