Csomagoló És Sütőipari Gépkezelő

Whc személyzeti tanácsadó kft. - Győr
új ajánlat (01/07/2024)

munkaköri leírás

Pozíció leírása:
Győri élelmiszeripari partnerünk részére keresünk gépkezelő kollégákat tésztakészítési és csomagolói területre!
Feladatok:
A sütött termékek előírt gyártástechnológia szerinti elkészítése
Csomagoló gépek kezelése, beállítása, gépek tisztítása
A gyártási folyamat felügyelete és irányítása (tésztakészítés, gyártósor beállítása és felügyelete)
A munkakörnyezet tisztán tartása
Alapvető üzemközi ellenőrzések és mérések elvégzése
A járulékos anyagok kezelése, elszámolása
Amit kínálunk:
Versenyképes bérezés (alapbér + bónusz + cafeteria)
Emelt műszakpótlékok
Időszakos termékcsomag
Ajánlási bónusz
Ingyenes kávéautomata-használat
Elvárások:
Három műszakos munkarend vállalása
Fegyelmezett munkavégzés
Nyitott szemlélet
Középfokú élelmiszeripari végzettség (pék vagy édesipari termékgyártó) sütőipari vagy édesipari termelőmunkában szerzett tapasztalat (Tésztakészítő)
Műszaki végzettség (Csomagoló gépkezelő)