Munkalehetőségek Győrben

Whc személyzeti tanácsadó kft. - Győr
új ajánlat (03/07/2024)

munkaköri leírás

Pozíció leírása:
Győri élelmiszeripari partnercégünk részére keresünk csomagoló, gépkezelő raktári targoncavezető és udvaros targoncavezető munkatársat
Feladatok:
Csomagoló:
csomagolt késztermék kartonba rakása, csomagolás vizuális ellenőrzése, karton lezárása
Gépkezelő:
csomagoló és sütőipari gépek kezelése, csomagológépekhez tartozó mérlegek beállítása, sütött termékek elkészítése, gépek tisztán tartása
Udvaros targoncavezető:
targoncával történő hulladékmozgatás, raklapok mozgatása, udvar rendben tartása, melléktermék darálása, hulladék elszállító teherautó megrakása
Raktári targoncavezető:
szállítótargonca, emelőkocsik, homlokvillás targonca kezelése, raklap címkék szkennelése, áruval megrakott raklapok mozgatása, áru kitárolása és betárolása a raktáron belül
Amit kínálunk:
3 műszakos munkarend
Szabad hétvégék
Emelt éjszakai műszakpótlék (45 %)
Elvárások:
Csomagoló:
3 műszakos munkarend vállalása, minimum alapfokú végzettség, megbízhatósás
Gépkezelő:
3 műszakos munkarend vállalása, középfokú élelmiszeripari vagy műszaki végzettség
3324-es targoncavezetői jogosítvány megléte és tapasztalat