Cnc Esztergályos

Intersol cooperation kft. - Veszprém
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Háromtengelyes CNC megmunkáló gépek üzemeltetéseCNC eszterga megmunkáló gépek üzemeltetése, napi karbantartásaAlkatrészek előkészítése és dokumentálásarajz alapján történő egyedi gyártása, méret ellenőrzése, tisztítása, sorjázásaA technológiai folyamatok közötti anyagmozgatás lebonyolítása és dokumentálásaTermelés folytonosságának biztosítása, Minőségbiztosítási szabályoknak megfelelő ellenőrzés. Megfelelő bérezésJogtisztán bejelentett bérHosszú távú, stabil munkalehetőség, akár azonnali kezdésselHatározatlan idejű szerződés saját állománybanKiváló munkakörülményekCsaládias hangulatSzabad hétvégeSzakirányú végzettség CNC gépkezelő, gépi forgácsolóFigyelmes, pontos, precíz munkavégzésTolómérő és mikrométer használatának ismereteMűszaki rajz ismereteHasonló munkakörben szerzett tapasztalat.