Cnc Esztergályos

My hr team személyzeti szolgáltató kft. - Vác
új ajánlat (21/05/2024)

munkaköri leírás

Az alábbi feladatok várnak Önre:

CNC esztergák munkautasítás szerinti kezelése,
A szükséges paraméterek beállítása, a készülék felszerelése,
Mérőeszközökkel történő mérések elvégzése, dokumentálása,
A legyártott késztermékek minőségének vizuális ellenőrzése.
Önt keresünk, ha:

CNC gépkezelői végzettséggel rendelkezik,
Tapasztalatot szerzett esztergálásban és műszaki rajz olvasásban,
Ismeretei a kézi mérőeszközök használatáról naprakészek,
Az álló, több műszakos munkavégzést tudja vállalni.
Amit a munkájáért cserébe biztosítunk:

Alapbéren felüli juttatásokban és bónuszokban részesül,
Munkába járását támogatjuk (buszbérlettel vagy gépkocsi üzemanyagtérítéssel),
Modern gyártási technológiával felszerelt munkakörnyezetet biztosítunk,
Megfelelő munkavégzése és teljesítménye alapján előre lépésre van lehetősége.
Munkavégzés helye:
Mezőkövesd