Cloud Engineer

Trenkwalder kft - Pécs
30+ napja (23/04/2024)

munkaköri leírás

Konfiguráció és infrastruktúra-kezelés
Az automatizálás folyamatos fejlesztése
Az AWS/Azure infrastruktúrájának elemzése és támogatása
A rendszer teljesítményének figyelése és javító intézkedések megfogalmazása
A rendszer dokumentálása és a dokumentáció naprakészen tartása
Együttműködés a csoportvezetőkkel, mérnökökkel és támogató személyzettel
Az incidensek elhárítása, a problémák kijavítása és dokumentálása, valamint megelőző intézkedések végrehajtása
Elvárások / Requirements
IT területen szerzett közép-, vagy felsőfokú végzettség
Window vagy Linux alapú rendszerek ismerete
3+ év nagyvállalati szinten felhő-alapú rendszerek megvalósításában és támogatásában szerzett tapasztalat
Angol nyelvismeret
Szkriptnyelvek ismerete (Bash/Python/Powershell)
AWS vagy Azure
CloudFormation és Terraform gyakorlati tapasztalat
Git, GitHub és kapcsolódó rendszerek
Pipelines és IaC
ITSM folyamatok és eszközök ismerete (ServiceNow)
Elemzési, hibaelhárítási és műszaki problémák megoldásában szerzett tapasztalat
Amit nyújtunk / Benefits
Országos szinten is kiemelt juttatási csomag
Stabil és kiszámítható nagyvállalati háttér
Fejlődési- és karrierlehetőség
SZÉP kártya
Tréningek és képzések
Munkába járás támogatása