Endpoint System Engineer - Budapest/Hybrid

Get work trend kft. - Budapest
új ajánlat (12/05/2024)

munkaköri leírás

Pénzügyi területen tevékenykedő nyugat-európai központú partnerünkhöz, nemzetközi csapatba keresünk Endpoint System Engineer munkatársakat hibrid munkavégzésre.
Feladatok:
A rendszerek és alkalmazások biztonságának felügyelete
Az infrastruktúra (endpoint) védelme → a kiépítéstől kezdve a támogatáson át, a megoldás karbantartásáig
Új szolgáltatások önálló megvalósítása Windows környezetben
Elvárások:
3+ év System Engineer/IT professional tapasztalat
Széleskörű technikai tapasztalat a Windows operációs rendszerekben (WIN10-11)
Microsoft toolok, technológiák ismerete (Intune, Defender, stb)
Gyakorlati tapasztalat a vírusvédelem, az endpoint security, az adaptív threat detection beállítása, a hoszt behatolásmegelőzés és a hoszt tűzfal terén
Security technológiák ismerete a modern endpoint platformokon (Windows, iOS, Android)
Belüli integráció, konfiguráció és karbantartás (Windows és mobil eszközök, iOS és Android) → integráció, konfiguráció, karbantartás
Powershell scripting tapasztalat (legalább alapszintű)
Query nyelvek ismerete(SQL, KQL)
Cloud környezetben való jártasság (Azure)
Folyékony angol nyelvtudás
Juttatások, munkakörülmények:
3 nap home office
Cafetéria
Éves bónusz
Egészségbiztosítás
Céges mobil
Rugalmasság
IX. kerületi iroda
Multinacionális csapatok
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük a "
gomb megnyomásával küldd el számunkra jelentkezésedet.
Munkaerő-kölcsönzés engedély száma:
10057-1/2012-0100-1046
Munkaerő-közvetítés engedély száma 10097-1/2012-0100-848
Minősített foglalkoztató nyilvántartási szám:
BP/0701/67674-4/2021