Call Center Operátor

Delta systems kft. - Budapest
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

A beérkező hívások kedves, megoldásközpontú kezeléseA bejelentések precíz, pontos felvitele a hibabejelentő rendszerbeKapcsolattartás társvállalatokkal, alvállalkozókkalSzerviz folyamatkezelés, esetenként irányításLevelezés, webes bejelentés kezelése Aktív részvétel tudásbázis építésbenTudásbázis és oktatás alapján távoli segítségnyújtásGyors ügyfélcentrikus ügykezelésRészmunkaidős álláslehetőség napi 4 órás munkavégzésStabil, nagyvállalati háttérMentorral támogatott szakmai fejlődésHome office lehetőségHosszú távú munkalehetőség, karrierút az IT szektorban Munkavégzés helye:
elsősorban home office;
a cég irodái:
XIII. és IV. kerület1-3 éves call center területen szerzett tapasztalatFelhasználói szintű számítástechnikai ismeretekJó problémamegoldó készségPrecíz, pontos munkavégzésÜgyfélközpontúságKedves, türelmes jellem