Call Center Munkatárs

Activemedia hungary kft. - Budapest
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Találkozók egyeztetése területi képviselők részére minimum 5 találkozó/nap Új ügyfelek felkereséseKapcsolattartás meglévő és új ügyfelekkelVersenyképes alap fix jövedelem + teljesítményarányos jutalék, bónuszokStabil, nemzetközi céges háttérHosszú távú karrierlehetőségSzakmai képzés, csapatépítő programokMinimum középfokú végzettségTapasztalat ügyfelekkel történő kommunikáció terénFelhasználói szintű számítógépes ismeretekMinimum 3 év szakmai tapasztalatHa Te vagy Magyarország legjobb Call centerese!Neked senki sem teszi le csak úgy a telefont!Tudsz kommunikálni telefonon és nem sírsz a paplanba, ha félnótások veszik fel a telefont?Nagy tapasztalattal és gyakorlattal rendelkezel a Call Center területén, szeretsz ebben dolgozni és nyitott vagy a szakmai fejlődésre, rendelkezel saját adatbázissal, vagy ismereted van a potenciális kliensek keresésében az adatbázisokban, csapatjátékos vagy, de az önálló munkától sem riadsz vissza. Csak akkor jelentkezz, ha igenek a válaszaid, akkor itt a helyed!!! Nekünk nem kellenek a szürke középkategóriások, őket meghagyjuk a konkurenciának. ..