Call Center Munkatárs

Magnet magyar közösségi bank zrt. - Budapest
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Lakossági és vállalati ügyfelek bejövő hívásainak és írásban érkező megkereséseinek professzionális kezelése;
Kimenő hívások indítása;
A bank termékeivel, szolgáltatásaival vagy eljárásaival, valamint az esetlegesen felmerülő problémákkal kapcsolatos kérdések megválaszolása;
Banki termékek értékesítése;
Levelek, tájékoztató anyagok és egyéb dokumentumok megküldése az ügyfelek számára.Barátságos légkör, elkötelezett, fiatalos csapat;
Kellemes és kulturált munkakörnyezet, változatos munkakör;
Belvárosi munkavégzési helyszín 1062, Andrássy út 98.;
Munkaidő:
napi 8 óra;
Munkarend:
Megszakítás nélküli, hétfőtől-vasárnapig, 0-24 óráig tartó 8 órás műszakokban beosztás szerint vagyhétfőtő-péntekig, 6-18 óra között, 8 órás műszakokban beosztás szerint;
Határozatlan idejű munkaszerződés, 3 hónapos próbaidővel;
Cafetéria;
Egészség- és életbiztosítás;
Értékközösség és felelőspénzügyi szemlélet;
A tevékenység átfogó gyakorlása, komplexitás.Legalább középfokú végzettség;
Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt;
Megbízható, felelősségteljes, csapatban történő munkavégzés;
Terhelhetőség, rugalmasság, jó problémamegoldó képesség;
Kiváló kommunikációs képesség;
Ügyfélközpontú szemlélet, segítőkész, kedves, nyitott személyiség;
Precizitás, önállóság;
Felhasználói szintű számítógép kezelési ismeret.Call Centerben és/vagy banki környezetben szerzett munkatapasztalat;
Aktív társadalmi szerepvállalás;
Elkötelezettség a fenntarthatóság, a tudatosság és felelős gondolkodásmód iránt.