Business Analyst – Digitális Megoldások Terület

Semilab zrt. - Budapest
új ajánlat (14/05/2024)

munkaköri leírás

Üzleti követelmények azonosítása:
megérti és összegyűjti az üzleti szükségleteket a vállalat különböző részlegeitől, hogy meghatározza a digitalizációs projektek céljait és követelményeit
Követelmények elemzése és specifikáció:
Elemzi az üzleti követelményeket, és részletesen specifikálja azokat, hogy a fejlesztő és üzemeltető csapatok, valamint a projektek érdekelt feleinek számára egyértelmű legyenek
Megoldások tervezése:
Együttműködik az digitalizációs és fejlesztői csapatokkal a megvalósítható technológiai megoldások tervezésében, amelyek megfelelnek az üzleti szükségleteknek
Folyamatoptimalizálás:
Azonosítja az üzleti folyamatok javításának és racionalizálásának lehetőségeit, hogy növelje a hatékonyságot és csökkentse a költségeket
Projekt támogatás és koordináció:
Aktívan részt vesz a projekttervezésben, a végrehajtásban, biztosítva, hogy a projekt időben és költséghatékonyan valósuljon meg. Szükség esetén egyszerűbb projekteknél ellátja a koordinátori feladatokat
Stakeholder kommunikáció:
Kommunikál a projekt érdekelt feleinek minden szintjén, biztosítva, hogy mindenki naprakész legyen a projekt állapotáról és az esetleges változásokról
Kockázatkezelés:
Azonosítja a kockázatokat és javaslatot tesz mitigációs stratégiákra, hogy minimalizálja a koczkázat hatását a projekt sikerére
Validálás és minőségbiztosítás:
Részt vesz a rendszerek tesztelésében, hogy biztosítsa azok megfelelnek az üzleti követelményeknek és minőségi elvárásoknak
Felhasználói támogatás és képzés:
Segít a felhasználóknak az új rendszerek megértésében és használatában, szükség esetén képzést biztosítva
Folyamatos fejlesztés:
Figyelemmel kíséri és értékeli az alkalmazások teljesítményét a bevezetés után, javaslatokat téve a folyamatos fejlődés
Érdekében. Naprakész tudást tart fenn a digitális technológiák és a SaaS piac aktuális állapotával kapcsolatban.A versenyképes alapbéren kívül a következő juttatásokat biztosítjuk számodra:
Évi bruttó 480.000 Ft keretösszegben választhatsz többféle cafeteria elem közül
Kiemelkedő teljesítményedet év végén bónusszal is jutalmazhatjuk, fizikai állományban jelenléti pótlékra és egyes pozíciókban selejtprémiumra is jogosult lehetsz
Amennyiben Budapesten kívülről érkezel, 18 Ft/km összegű üzemanyagtámogatást biztosítunk, illetve amennyiben a tömegközlekedést választod, 100%-ban megtérítjük a távolsági jegy/bérlet árát.
Ingyenes parkolási lehetőséget kínálunk, telephelyünkön több mint 280 db őrzött parkolóhely áll kollégáink rendelkezésére
A cég telephelyén elektromos autó töltési lehetőséget is biztosítunk
Tréningeken, szakmai képzéseken vehetsz részt
A Semilab szakmai közösség tagjaként folyamatosan segítséget kapsz a fejlődéseben
Dolgozói kedvezmények a belépőkártya felmutatásával:
Meghatározott éttermekben, könyvesboltokban, patikában, szállodában, gyógyfürdőben, webshopokban
1 és 2 műszakos munkarendben dolgoznak kollégáink a fizikai munkakörökben, szellemi pozíciókban rugalmas munkaidőben dolgozunk és meghatározott munkakörökben home office lehetőséget biztosítunk a munka- magánélet egyensúly megtartásának érdekében
Céges rendezvényeket, csapatépítő programokat szervezünk:
Főzőverseny, karácsonyi vacsora, forrócsoki-, fánk- és gyümölcsnapok minden hónapban tematikus nap
Közösségi programokon vehetsz részt:
Dice hard társasjáték est, Csillagászklub, Horgászklub, Túraklub, stb.
Modern, kényelmes munkakörnyezetben dolgozhatsz a XI. kerületben
Fiatalos, lendületes csapat, barátságos munkahelyi légkör jellemzi a mindennapjainkat
Támogatjuk a sportolást:
havi 4 ingyenes alkalomra vagy kedvezményes bérletvásárlásra leszel jogosult a budapesti irodánkkal szemben található Liget Wellness és Fitness teremben, illetve az AYCM kártya kiváltására is van lehetőséged
A Liget Fitness Szépségszalonban kozmetikai kezelésekre, masszázsra, fodrászatra további kedvezményeket biztosítunk neked
Van lehetőséged sport klubokba is becsatlakozni, kollégáink aktívak a következő sportágakban:
futball, fallabda, pingpong, futás
A testmozgás és a zöldebb környezet jegyében havi bruttó 25.000 Ft anyagi támogatást nyújtunk azoknak, akik rendszeresen biciklivel érkeznek a munkahelyre, illetve létrehoztuk Semibike bicikli flottánkat is ehhez öltözőt, zuhanyzót, biciklitárolót is biztosítunk számodra
Szemüvegjuttatási programunk keretében támogatjuk a szemüvegvásárlást
Helyszíni orvosi szolgáltatásokra leszel jogosult a Swiss Clinic együttműködésével:
orvosi konzultáció, vérnyomás- és vércukorszint-mérés, EKG, laborvizsgálat, látásvizsgálat, stb.
10%-os kedvezménnyel veheted igénybe a Swiss Clinic további orvosi szolgáltatásait
Lakáscélú kamatmentes munkáltatói kölcsönre jogosult minden kollégánk, aki már legalább 5 éve vállalatunknál dolgozik, maximum 10 millió Ft összeghatárig
5 évet meghaladó Semilabos munkaviszony esetén Medicover egészségbiztosítást is nyújtunk
Van lehetőséged munkabérelőleg igénylésére, ezáltal akár egy nem várt kiadás fedezésére, maximum a mindenkor hatályos minimálbér ötszörösének összegéig
Apaszabadság;
a gyermek érkezését követő két hónapon belül felhasználható a 10 napos szabadság 100%-os bérkifizetéssel
Vodafone flottacsomaghoz való csatlakozási lehetőséget biztosítunk a családtagok számára is
Kedvezményes számlanyitási lehetőséget biztosítunk szerződött banki partnereinknél, akár 0 Ft-os számlavezetési díj mellett kedvezményes hitel vagy személyi kölcsön igénybevétele is elérhető
Temetési segélyt nyújtunk kollégáinknak egy családtag elvesztésekor kialakult nehéz helyzetben
Dolgozói ajánlási jutalomban részesülnek azon kollégáink, akik segítik a Semilab csapat bővülését ajánlásaikkal, ennek összege akár br. 1.000.000 Ft is lehet ajánlott munkavállalónként.
Jutalmazzuk kollégáink találmányait, amennyiben szabadalmaztatható vagy konferencián, szakmai folyóiratokban publikálható.
Jutalmat fizetünk azon kollégáinknak, akik hosszútávú külföldi kiküldetéseken vesznek résztFelsőfokú végzettség:
IT, közgazdasági vagy projektmenedzsment területen
Üzleti informatikai rendszerek ismerete ERP, CRM, PLM, LMS, PM tools stb.
Jira rendszer felhasználói és adminisztrátor oldali magabiztos ismerete
Legalább 3 éves munkatapasztalat
Tárgyalóképes angol nyelvtudás
Eredmény és célorientált személyiség
Önállóság, jó szervezőkészség
Rendszerszintű gondolkodás, folyamatorientált és proaktív személyiség
Kiváló kommunikációs készség
Nagyfokú problémamegoldó képesség