Biztonsági Munkatárs

Doclerpro beruházó korlátolt felelősségű társaság - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Munkavállalói és vendégkártyák kezeléseA proximity-kártyás beléptető-rendszer műszaki felügyelete, üzemeltetéseKulcskezelés illetve azok dokumentálásaVideo - megfigyelő rendszerek kezelése, működtetéseTűzvédelmi rendszer működtetése, hibaelhárítása Riasztás esetén a tűzvédelmi előírásoknak megfelelőenBejövő telefonhívások fogadásaSzemélyek szállítása, védelmeKorábbi események adatainak visszaellenőrzése, beszámoló készítéseÁrubeszerzésCégcsoporthoz tartozó gépjárművek használata, felügyelete12 órás munkarendPróbaidő alatti bér:
bruttó 656.000 alapbér + fix pótlékPróbaidő utáni bér:
bruttó 718.000 Ft/hó alapbér + fix pótlékKreatív és innovatív környezetben, remek munkatársakkal történő munkavégzésCafeteria Br. 500.000 / évPrivát egészségbiztosítás MedicoverAYCM sportkártyaKözépfokú végzettségKözépfokú aktív angol nyelvtudásÉrvényes személy- és vagyonőri igazolvány + különbözeti vizsgaÁpolt, igényes megjelenés„B” kategóriás jogosítvány és vezetési rutinMinimum 3 év szakmai tapasztalatMicrosoft Outlook, Word, Excel rutinos használata