Betanított Gépkezelő

Gyémánt profil kft. - Salgótarján
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Forgácsoló gépek előírás szerinti kezelése, felügyelete, működésük folyamatosságának biztosítása, szükség szerint az alapanyagok előkészítése, anyagmozgatás, a félkész/kész munkadarabok utólagos megmunkálása, a munkahely tisztaságának, rendjének fenntartása, a munkautasítások, szabályok betartása, együttműködés a munkatársakkal a minőségi munkavégzés érdekébenkiemelkedő, versenyképes fizetés, személyre szabott bónusz rendszer, utazási költségtérítés 28 Ft/km, vagy 100% távolsági buszbérlet, stabil vállalati háttér, fizetett munkaközi szünet, együttműködő támogató csapat, modern munka környezet, kiszámítható, tervezhető műszakbeosztás, normál munkarend hétfő-péntekközépfokú végzettség vagy releváns szakmai tapasztalat, műszaki rajz olvasási készség, mérőeszközök ismerete és magabiztos használata, két műszakos munkarend vállalásaforgácsolási, fémipari munkafolyamatokban szerzett tapasztalat