Beszerző

Trenkwalder - Somogy Megye
30+ napja (14/05/2024)

munkaköri leírás

Beszerző
Leírás
Somogy megyei gyártó partnercégünk megbízásából keresünk új munkatársat Beszerző pozícióba egy támogató csapatba.
Beszerző
Feladatok
Beruházásokhoz, projektekhez, termékbevezetéshez, nem termelési anyagokhoz kapcsolódó beszerzési feladatok komplex ellátása
Műszaki egyeztetések szervezése, nyomon követése a beszállítókkal
Aktív beszerzési támogatás a projektek előkészítési fázisában
A teljes beszerzési folyamat lebonyolítása (igénymenedzsment, ajánlatkérés, ártárgyalások, ártükör, beszerzési döntéselőkészítő anyagok elkészítése, szerződésekhez adatösszeállítás)
Büdzsé betartása/betartatása, kalkuláció, kimutatás
A vállalatirányítási rendszerben a beszerzéshez kapcsolódó háttér folyamatok, feladatok és adminisztrációs tevékenységek elvégzése
Megrendelések nyomon követése
Hatékony együttműködés a társosztályokkal és a partnerekkel
Adatszolgáltatások elkészítésében való közreműködés
Részvétel a terület hatékonyságnövelési projektjeiben
A felmerülő beszerzési igények folyamatos és magas szintű követése és kiszolgálása (beruházás, alapanyag, segédanyag, szolgáltatás)
Beszerzési stratégiák kialakítása
Ártárgyalások lebonyolítása, szerződések (standard, keret-, egyedi) előkészítése és felügyelete
Új beszállítók felkutatása, kiválasztása, beintegrálása a vállalati folyamatokba
Rendszeres kapcsolattartás a hazai és külföldi beszállítókkal, társosztályokkal vállalaton és konszernen belül
Beszállítók értékelése, beszállítói menedzsment
Beszerzési folyamatok értékelése és fejlesztése, erőforrás optimalizálás
Elvárások
Felsőfokú műszaki és/vagy gazdasági végzettség
Aktív, tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás
Legalább 2 éves közép-vagy nagyvállalati környezetben szerzett tapasztalat stratégiai beszerzésben vagy projektvezetésben, pályázatok, tenderek bonyolításában, szerződések, keretmegállapodások kötésében
Felhasználói szintű MS Office ismeretek
Kiváló munkaszervezési és kommunikációs készség, analitikus gondolkodásmód és terhelhetőség
„B” kategóriás jogosítvány
Előny:

Termelő vállalatnál szerzett 5 vagy több éves beszerzési gyakorlat
Integrált vállalatirányítási rendszer használatában szerzett gyakorlat
Amit kínálunk
Célprémium rendszer
13. havi fizetés
Cafeteria juttatások
Jelenléti és senioritás bónusz
Rugalmas munkarend
Németországi kiküldetések
Munkavégzés helye
Somogy megye

Jelentkezzen most a következőre:
Beszerző