Beszerző

Már-team kft. - Pomáz
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Építőanyag gyártókkal való folyamatos kapcsolattartásGyári rendelések/visszaszállítások intézése online rendelési oldalakon, valamint e-mailen keresztülRendelési mennyiségek meghatározása készletszint és értékesítő kollégák igényei alapjánBejövő számlák bevételezéseFolyamatos készletfigyelés, optimális készlettartásÁrak ellenőrzése, karbantartása az ügyviteli rendszerbenForgási sebesség figyeléseIdőszakos riportok készítése a raktárkészletrőlCsaládias légkörHosszútávú munkalehetőségFolyamatos szakmai képzésekKarrierfejlődési lehetőségKözépfokú végzettségMinimum 3 év hasonló területen szerzett tapasztalatKiváló kommunikáció, saját hibákat felismerő és problémamegoldó képességMegbízhatóság, önálló, lendületes, lelkes, hatékony és pontos munkavégzésAzonnali munkakezdésTüzéptelepen végzett beszerzési munkakörVectory vállalatirányítási rendszer ismerete

Jelentkezzen most a következőre:
Beszerző