Beszerző

Trenkwalder kft - Miskolc
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Operatív és stratégiai beszerzői feladatok ellátása, a BOM és az MRO anyagokkal, valamint a szolgáltatásokkal kapcsolatban
A beszerzési menedzsment rendszer fejlesztésében való részvétel
A beszállítói, alvállalkozói és szolgáltatói árajánlatok kezelése
Ártárgyalások előkészítése, ezeken való aktív részvétel
Beszállítók értékelése, kiválasztása, új partnerek akvirálása
Költségcsökkentésre vonatkozó javaslatok tétele
A beszállítói igények és a minőségügyi panaszok kezelése
Az NPI projektek támogatása beszerzői oldalról
Termékfejlesztési projektekben való részvétel a költséghatékonyság figyelembe vételével
Elvárások / Requirements
Felsőfokú végzettség
Magabiztos, kommunikációképes angol nyelvtudás
Hasonló pozícióban szerzett releváns szakmai tapasztalat
MS Office felhasználói szintű ismerete
Projektmenedzsment tapasztalat
Vezetői készség, kompetencia, kiváló problémakezelési készség
Felelősségteljes hozzáállás, gyors döntésképesség
Előny:

SAP ismerete
Elektronikai gyártásban szerzett tapasztalat
Műszaki felsőfokú végzettség
Amit nyújtunk / Benefits
Versenyképes alapbér
Cafeteria
Bejárás támogatás
Stabil vállalati háttér
Kihívásokkal teli, változatos munkakör
Szakmai fejlődés és előrelépés lehetősége

Jelentkezzen most a következőre:
Beszerző