Beszerző-Értékesítő

Túra-truck kft. - Komárom-Esztergom
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Építőanyagok, barkácstermékek, festékek, gépészeti anyagok értékesítése és beszerzéseBejövő számlák bevételezése, árajánlatok, szállítólevelek készítéseFuvarszervezés és a kapcsolódó adminisztráció lebonyolítása útvonal engedély, EKÁERKapcsolattartás kiemelt partnerekkel, kivitelezőkkel, beszállítókkalMindenkori versenyképes árak felkutatásaSzakmai fejlődési lehetőség, folyamatos képzések, sikerélmények, előre lépési lehetőségDinamikus, családias légkörMegbízható munkahelyVersenyképes jövedelemMinimum középfokú végzettség, energikus, határozott személyiség, értékesítői attitűdTanulékonyság, udvariasság, terhelhetőségKiváló kommunikáció, saját hibákat felismerő és probléma megoldó készségMegbízhatóság, önálló, lendületes, lelkes, hatékony és pontos munkavégzésIrodai szoftverek magabiztos használata Word, Excel, OutlookÉpítőanyag ismeretÉpítőiparban szerzett tapasztalat műszaki előkészítőként vagy értékesítőkéntVezetői tapasztalatFelsőfokú végzettség