Beruházási Projektmenedzser

Easyhiring services kft. - Debrecen
új ajánlat (04/05/2024)

munkaköri leírás

Beruházási projektmenedzser
Partnercégünk egy stabil háttérrel rendelkező cégcsoport tagjaként ingatlanfejlesztéssel, és hasznosításával, építőipari beruházások előkészítésével, valamint lebonyolításával foglalkozik.
Feladatok
Beruházások műszaki megvalósíthatóságának előzetes vizsgálata és költségbecslés készítése
Gazdaságossági számításokban való részvétel és időbeli javaslatok megfogalmazása
Kapcsolattartás a tervezőkkel és a kivitelezőkkel
Fejlesztési terület előkészítése kivitelezőnek történő átadásra
Építési engedélyezési eljárásban való részvétel és közmű egyeztetések lefolytatása
Projekt megvalósulásának figyelemmel kísérése és beruházói érdekek képviselete
Követelmények
Építő- vagy építészmérnöki vagy műszaki menedzseri végzettség
Minimum 5 év kivitelezési, beruházási, vagy ingatlanfejlesztési tapasztalat
Ipari létesítmények kivitelezésében szerzett tapasztalat
Építőiparra vonatkozó jogi szabályozások magabiztos ismerete
Beruházási költségvetés készítésében szerzett tapasztalat
Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség magyar és angol nyelven
B kategóriás jogosítvány
Amit ajánlunk
Éves bónusz
Cafeteria
Élet- és balesetbiztosítás
Laptop, telefon
Munkavégzés helye
Debrecen,