Beruházási/Építési Projektmenedzser - Infrastruktúra, Közmű

Randstad hungary kft. - Debrecen
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Partnerünk Magyarország egyik piacvezető tervező, mérnöki szolgáltató, projektmenedzsment vállalata. Projektjeik között gyáregységek, irodaházak, nagyobb volumenű lakópark és egyéb kivitelezési projektek tartoznak.
Közreműködés debreceni beruházásunk projekt-előkészítési és megvalósítási munkájában
A projektben résztvevő kivitelezők helyszíni koordinációja és számonkérése
A projekt mélyépítési szakági műszaki ellenőrzése
Műszaki tartalmak folyamatos ellenőrzése, javaslatok tétele nem megfelelőségek kezelésére, hibajavításokra
Kapcsolattartás a megrendelővel, szakági kollégákkal, kivitelezőkkel
Kivitelezés közbeni műszaki változások szakmai- és költségkontrollja
Megbeszélések, szakági koordinációkon való részvétel, azok dokumentálása
Részvétel műszaki kérdések megoldásában
Elvárások / Requirements
Elvárások:
Építész- vagy építőmérnöki felsőfokú végzettség
3+ év lebonyolítói, műszaki ellenőri vagy építésvezetői munkakörben szerzett tapasztalat
Magabiztos angol nyelvtudás szóban, írásban
Magas szintű MS excel tudás
Precíz, megbízható munkavégzés
Csöves, vizes területen szerzett tapasztalat
Előnyt jelent
Tapasztalat MS Project-tel vagy hasonló projekt menedzsmentet támogató szoftverrel
Generálkivitelezői tapasztalat (lehetőleg ipari területen)
Érvényes vagy rövid határidővel megszerezhető műszaki ellenőri jogosultság(ME-M, ME-KÉ, ME-VZ)
Amit nyújtunk / Benefits
Kiemelkedő havi bérezés
Cafetéria
Éves bónusz
Egészségbiztosítási szolgáltatás
Angol /német vállalati nyelvtanulási lehetőség
Specifikus szakmérnöki képzések
Bejárás támogatás 100 %-ban